Pirate Summit wzywa polskie startupy

Dla jednych to jeszcze sam środek wakacji, a dla innych prawie początek "nowego sezonu". Mam na myśli konferencje gdzie można spotkać startupy i inwestorów. Jedną z takich konferencji jest Pirate Summit, organizowany przez Tilla Ohrmanna w Kolonii.

Miałem okazję poznać Tilla już jakiś czas temu przy okazji Pirates on Shore. Wspólnie odwiedziliśmy społeczności startupów w Sztokholmie i Lisbonie.


// Pirates on Shore w Lisbonie

To co Till robi od wielu miesięcy jest niesamowite. Podczas Pirates on Shore, Till odwiedził większość miast z regionu CEE gdzie występuje jakakolwiek aktywność startupowa. Na każdy wyjazd zabierał ze sobą dwóch inwestorów. Przez tych kilka miesięcy odwiedził kilkadziesiąt miast i zbudował chyba największy network europejskich inwestorów.

Pirates on Shore zawitał również do polskich miast - Kraków, Warszawa i Poznań. Z każdego z tych miast zwycięzcy eventu wezmą udział w Pirate Summit, który odbywa się 2 i 3 września w Kolonii. Till niedawno ogłosił, że na Pirate Summit będzie ponad 100 inwestorów z całej Europy - chyba nie muszę mówić, że to doskonała okazja aby rozszerzyć swój network.

Są dostępne specjalne zniżki dla polskich zespołów wystarczy skorzystać z kodu podanego w poście poniżej.Ja również będę w Kolonii i mam nadzieję spotkać tam niejeden polski startup.